Banery reklamowe katowice

Polska tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w Polsce pozostawia nadzwyczaj dużo do życzenia. W dużym stopniu jest to naturalnie spowodowane długim okresem komunizmu, który wypaczył nie tylko wygląd ulic, jednostek mieszkalnych, ale także sposób spostrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tutaj na nieszczęście należy skupić uwagę na jedną kwestię, którą dosyć łatwo dałoby się u nas naprawić, niemniej jednak tak się nie dzieje – wszechobecne, koszmarnie przewidziane reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób zauważa, że w wielu przypadkach ulice wyglądają jak śmietniki a czasem nieomalże każda wolna przestrzeń pokryta jest przez przekrzykujące się wzajemnie reklamy obuwia lub obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a w następnej kolejności otwieramy własną firmę i naturalnie potrzebujemy, ażeby była jak najbardziej dostrzegalna! No co, wszak to moja firma, moja własna, musi być dostrzegalna, muszę mieć użytkowników, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu Polska tonie, a my toniemy razem z nim, bo ludzie otoczeni brzydką przestrzenią stają się podirytowani oraz z czasem rozjątrzeni. Latem nie wpływa to na nas tak silne, ale w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały dobrze, a tutaj Banery Reklamowe Katowice lśnią w neonowych odcieniach, a Ogłoszenia Gdańsk w kiepsko dobranych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a na nieszczęście nie jest to dobra droga do celu.
Na szczęście zaczyna się robić poniekąd lepiej, jeżeli chodzi o witryny. Kawiarnie i restauracje inwestują w interesujący szyld, zgodny z dewizami estetyki, bowiem wiedzą, że jeśli będzie on kiczowaty, nie przyciągnie zbytnio wielu klientów. Ich ulotki również stają się coraz lepsze. Pora, by z reklamami firm stało się tak samo.